KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Alen Akhvall EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Alen Akhvall EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Alen Akhvall EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Alen Akhvall EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Alen Akhvall EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Alen Akhvall EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Alen Akhvall EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Alen Akhvall EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Alen Akhvall EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Alen Akhvall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Member
Alen Akhvall

Alen Akhvall
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Jan. 21.
Age : 37
Tartózkodási hely : Malibu

Alen Akhvall Empty
TémanyitásTárgy: Alen Akhvall   Alen Akhvall EmptyPént. Jan. 24, 2014 2:48 pm



Alen Akhvall

Az élet... olyan, mint a box. A gyengéknek, meg ott a kox.





Adatok



Név: Alen Akhvall
Becenevek: AA
Születési hely & idő: LA. 1986. november. 28.
Kor: 27
Csoport: Városi
Play By: Channing Tatum

Jellemem...


 
Hogy, hogy nézek ki? Hát, ezt látod ott fent a képemen, nem? Na de mindegy, hogy lásd, rendes vagyok, elmondom, amit tudnod kell rólam. Kékeszöld szemem van, és enyhén barnás bőröm. Nincsenek tetoválásaim, vagy hasonlók. Hajam fekete, amit általában kicsit, nagyra hagyok. Mármint, kinek mi a nagy, nem? Amúgy, belsőleg sem vagyok más. A boksz az életem, a bulik csajok, mindig csak másodikak lehetnek. Gyors vagyok, és pillanatok alatt képes vagyok olyan jobb horgokat bevinni, ami megrengeti a közönséget. 90 meccsem volt abból 89 győzelem, és 87 KO. A másik kettő sajnos pontozásra jött ki. Amúgy sok mindent szeretek, de szerintem ezt majd élesben megtapasztalod te is. A haverokkal nem jövök ki jól, mert nem bírom a nagyképű, gazdag ficsúrokat, akik azt hiszik, hogy övék a világ, ha ilyen vagy, jobb, ha nem találkozunk, hidd, el, neked lesz a legjobb, ha elkerülsz.
 



 
Múltam egy része...


 
Ki vagyok én? Nos, ez egy elég összetett dolog. Kezdjük a legelején. Los Angeles-Ben születtem. Apám híres bokszoló volt, de tíz éves koromban meghalt, mikor az egyik meccse után halálra verték és bedobták a folyóba. A meccs meg volt bundázva. Apámnak veszítenie kellett volna, de ő nem tette, ez az életébe került. Anyámmal éltem kb. 16 éves koromig, amikor eldöntöttem, hogy apám nyomdokiba lépek, és belépek a profi ligába. Ekkor kidobott, és azt mondta, hogy addig ne térjek vissza, amíg meg nem gondolom magam. Soha nem tettem. Tavaly kaptam a halálhírét, ott voltam a temetésen is. Az áldozatok csak nőttek. Úgy gondoltam akkor még, hogy talán vissza kellett volna mennem, de ez az egész most már arra ösztönöz, hogy még jobb legyek, ha már ennyi áldozatot, hoztam érte. Jó vagyok, de még mindig nem elég jó. Sokszor nyertem, de egyszer veszítettem, akármilyen furcsa is, most ezt a sztorit fogom elmesélni. Ugorjunk hát vissza az időben.

2004.
Ebben az évben sikerült elérnem oda, hogy kijussak a világ egyik legrangosabb versenyére. Itt lehetett nevezni boksszal, karatéval, tikidéval és még egy csomó harcművészettel. Egy másik bokszolóval kerültem össze az utolsó menetben. Az esélyeim jók voltak, de alábecsültem. A 3. percben kaptam egy horgot, ami elfektetett. Nem tudtam felkelni. Ő az egyetlen, aki valaha is legyőzött, de az óta jobb vagyok, és ha majd újra összehoz vele a sors, akkor nyerni fogok. Na, ugorjunk még egy évet 2005-höz. ugyanis akkor történt az, ami miatt lecsuktak egy rövidebb időre.

2005.
Tél volt, még mindig emlékszem, ahogy a bőrkabátomban betöröm a szórakozóhely, biztonsági őrének az orrát, a havas úton. Úgy feküdt a földön vérbe fagyva, mint egy vörös hó angyal. Na, jó, de kezdjük kicsit az elejéről, úgy izgalmasabb.
Pár perccel a haverom előtt érkeztem a szórakozóhely elé autóval. Egy BMW M3 volt. Amikor kiszálltam a rádió kikapcsolása után akkor érkezett meg a haverom is. Bementünk, és inni kezdtünk. Akkor szakított a barátnőjével, így elég rossz passzban volt. Felejteni akartuk a múltat mindketten, legalább egy kis időre. Egy táncos lány jött oda, aki egy kis pénzért cserébe magánszámot adott Jeason-nek aki ekkor már eléggé be volt rúgva. Fogdosni kezdte a csajt és letépte róla a bugyiját, aki hívta a biztonságiakat. Futni kezdtünk, de utolért minket az úton. Ekkor vertem orrba, és elég hamar el is dőlt a száz kilós kolosszus. Otthagytuk, de pár nappal később a rendőrök kerestek fel. Másfél évet kaptam súlyos testi sértés miatt, amit a városi börtönben töltöttem le. Most Malibu-ban élek egy nyaralóban.
 
Vissza az elejére Go down
I am an Admin & Cool
Anthony Montgomery

Anthony Montgomery
Hozzászólások száma : 187
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Alen Akhvall Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alen Akhvall   Alen Akhvall EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm

Bridgit Horst írta:
Elfogadva!

Nagyon tetszett amit írtál,
bár a múltadat még olvastam volna bővebben,
de se a szószámmal,
se a helyesírással nem volt baj,
így hát nem szeretném húzni az idődet. ^^

El vagy fogadva!

Irány avit foglalni és sipirc a játéktérre ^^



Vissza az elejére Go down
 

Alen Akhvall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Helyiek-