KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Rach & Rick -- irodalom terem EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Rach & Rick -- irodalom terem EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Rach & Rick -- irodalom terem EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Rach & Rick -- irodalom terem EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Rach & Rick -- irodalom terem EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Rach & Rick -- irodalom terem EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Rach & Rick -- irodalom terem EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Rach & Rick -- irodalom terem EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Rach & Rick -- irodalom terem EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Rach & Rick -- irodalom terem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Killer
Rachel Hopewaley

Rachel Hopewaley
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Jan. 12.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptyHétf. Jan. 27, 2014 11:11 am






- Chloe, copfban, vagy inkább kibontva hordjam a hajam?- felvont szemöldökkel állok a helyzet előtt. Ez a csaj, most komolyan tanácsot kért a húgomtól? Könyörgöm, Chloe pontosan annyi divatérzékkel rendelkezik, mint ő. Tényleg sokszor elszégyenlem magam, mikor meglátom. Mázli, hogy itt még nem sokan tudják, hogy esetünkben igaz a jóból kettőt adnak szöveg.
- Ne fáradj ezzel kedvesem, rajtad már semmi se segít- még vállon is veregetem, hogy kifejezzem együttérzésem, aztán ellépve mellette folytatom az utam.
Rühellem ezt a sok folyosót, mind egyforma, persze a tekintetek kereszttüzében meg szívesen úszkálok. Tudom, hogy a tesóm már nem ténfereg a suli falai közt, nem állítanék ide meggondolatlanul, viszont tanít itt valaki, akinek már épp ideje megmutatnom magam. Gondolom, Rick repesni fog a viszontlátás örömétől, már ha egyáltalán szemet szúr neki az a csekélyke különbség, ami köztem, és Chloe között van.
Mert tény, ha a húgomra nézek, mintha csak magamat látnám.... egy kevésbé szebb és intelligensebb kiadásban.
- Hol van O'conell?- lököm a kezem ügyébe kerülő srácot az egyik szekrénynek, és úgy teszem fel a kérdést, amiből hallani lehet, jobb, ha szépen válaszol. Mikor megkapom a választ, egyenesen az irodalomterem felé veszem az irányt. Igazítok még egy kicsit az amúgy is tökéletes hajamon, majd kopogás nélkül lépek be. Nem törődök a formalitásokkal, most meg nem is kell, hisz az óráknak már vége. Ez pont kapóra jön.
- Beszélnünk kell a dolgozatomról.... az nem négyest érdemelt volna- a hangom hűvös, és ellentmondást nem tűrő, akárcsak Chloe-é, mégis erőt kell vennem magamon, hogy ne leplezzem le magam, már az első percben.
Kecsesen indulok meg a tanári asztal felé, majd rá is ülök. Ilyenkor érzem, mennyire jó is, hogy már nem a diákok táborát képviselem.
- Mi nem tetszett benne, tanár úr?- gúnyosan tekintek rá, hangom mégis bársonyos, egy egészen röpke pillanatig. Őszintén bízok abban, hogy ez neki nem tűnik fel.


Vissza az elejére Go down
I am a Teacher
Richard O'Connell

Richard O'Connell
Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Jan. 14.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptyHétf. Jan. 27, 2014 12:24 pm


- Elnézést, de hogy mondtad? Beszélnünk kell? - Ez a fajta hangsúly nagyon is megütött a fülem, a viselkedése pedig szemet szúrt, amit nem fogok szó nélkül hagyni. Az egy dolog, hogy csak így berontott a tanteremben, hiszen szünet van, de a szájára mégis csak vigyázhatott volna kicsit jobban. Ez már majdnem úgy jött ki, mintha elszámolni valóval tartoznék bármelyik diákomnak bármivel is.
- Talán fussunk neki újból. Üdvölzöm tanár úr, de beszélni szeretnék önnel vagy jó napot tanár úr, lenne egy kérdésem... Ezek közül menni fog valamelyik? Akkor próbáld meg. - Vetettem oda, de csöppet sem olyan gúnyosan, mint ahogy azt kaptam másodpercekkel ez előtt. Mégis mindig addig ne számítson tőlem túl sok mindenre, amíg nem változtat a modorán és mutat némi tiszteletet. Nem lehet olyan megerőltető. Mégis különös ezt a stílust éppen tőle látni, de azért nem annyira meglepő.
- Megértem, ha nem tetszik, de attól függetlenül nem vagyunk azon a szinten, hogy megengedhesd magadnak, hogy így beszélj és viselkedj velem, tehát lennél olyan szíves és leszállnál az asztalomról? Megköszönném, még mielőtt a négyes mellé mást is sikerülne kiérdemelned. - Tettem hozzá határozottan, mégis próbáltam higgadt maradni. Én tudom hol húzódnak azok a bizonyos határok, Chloe viszont láthatóan kezd megfeledkezni róluk. Mi üthetett ebbe a lányba. Az világos, hogy az utolsó féléve az egyetem előtt, de ezért még nem kellene kikelnie önmagából. Nem most van itt az ideje, hogy butaságból vagy meggondolatlanságból figyelmeztetéseket szedjen össze. Azt hiszem mindketten egyet érthetünk abban, hogy nem mutatna jól a jelentkezései, felvételi lapokon.
- Ami pedig a dolgozatodat illeti... Lássuk csak, szokatlan tőled még nem igazán olvastam ilyen munkát. Biztosra veszem, hogy óráig küszködtél vele, de talán ez is volt a probléma. Nekem ez egyszerűen túl sok volt, mégis kevés. Röviden az oldalak számával nem volt gond, de tartalmilag nem tudta megütni azt a mércét, amit kellett volna. Ennél valamivel többet vártam volna tőled. - Nem hiszem, hogy ettől most elégedettebb, de ennyivel le is tudnám a dolgot, ha nincs több kérdése, mert nekem nem igazán van mondanivalóm, különösen nem ebben a stílusban. Ebben az esetben arra sem tartom magam kötelesnek, hogy törekedni hagyjam, engedjen hogy valahogy kijavítsa. Én ezt nem vagyok köteles tolerálni.





Vissza az elejére Go down
I am a Killer
Rachel Hopewaley

Rachel Hopewaley
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Jan. 12.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptyKedd Jan. 28, 2014 8:34 am






- Talán rossz a hallása?- döntöm oldalra a fejem, ahogy megejtek egy angyali mosolyt. Annyira édes, ahogy a tanárt játssza... Igen, mert ez számomra csak játék, úgy, ahogy az enyém is. Én láttam máshogy... és ez a kép merőben eltér attól.
- Megy nekem más is- önelégült vigyort eresztek meg, és jó alaposan végig is mérem. Talán csak fel akarom húzni egy kicsit, talán így akarom kifejezni, hiányzott, ami Chloe bőrébe bújva nehéznek bizonyul. Viszont meg akarok még maradni a látszatnál, tudom, ha rájön, ha csak sejti, nem vele beszél, lőttek az egész hangulatnak. Nem bírom nem nézni. Szemeim szinte isszák magukba a látványát, hisz olyan rég volt már. Az én mércémmel biztos. Nem mondom, hogy változtam, mert megtettem. Már nem ülök az ablakpárkányon, és törölgetem a könnyeim, most már semmit nem látnak rajtam, mai sebezhetővé tehet, mert egyszerűen... ugyan, ki merne nekem ártani? Minden egyes mozzanatomból érezhető aki nem mondott fenyegetés, így az emberek többsége általában megválogatja a szavait.
De Rick más. Őt nem tudom úgy kezelni, mint az angol tanárt. Szerencsétlen... nem volt hosszú élete itt, gyanítom, ezek még most is gyászolják.... szánalmas.
- Mást? Ha jól emlékszem, mikor utoljára találkoztunk, nem hogy nem ajánlottál fel hasonlót, még csak el se fogadtad az ajánlatot- engedelmes lány lévén, leszállok én onnan, de csak azért, hogy elé lépkedjek, és átkarolva a nyakát, megcirógassam a tarkóját. Ledobva a maszkot, arcomra a számára jól ismert mosoly ül ki, az már más kérdés, ő mennyire örül ennek.
- Hiányoztam... Rick?- füléhez hajolva súgom a szavakat, majd megszakítva a számomra nagyon is élvezetes közelséget, az ablakhoz sétálok.
- Fáj, hogy egy percig is elhitted, a húgom az, aki megkeres. Könyörgöm, hol hagytad a szemed?- szembefordulva vele, hitetlenkedve vonom fel a szemöldököm.
- Az viszont érdekes, hogy megint tanári pályára álltál, mondhatni... deja vu... nem gondolod?- ridegen mosolygok rá, ahogy kezeim végigszántanak az ablakpárkányon, majd adva a nosztalgiának, fel is pattanok rá.


Vissza az elejére Go down
I am a Teacher
Richard O'Connell

Richard O'Connell
Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Jan. 14.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptyKedd Jan. 28, 2014 4:42 pm


- Lehetséges. Próbáld újra. - Nem hinném, hogy a hallásommal lenne a nagyobb probléma, sokkal inkább a leányzó modorával. Elképzelésem sincs hol érzi magát éppen a hangsúlyból és az igen gazdag arcmimikájából ítélve, de attól tartok rossz helyen. Meglehet, hogy neki sem tetszett, amit a dolgozata értékeléseként láthatott, de számmora is egyre kevésbé üti meg a mércét ez a véleménykinyilvánítás. Egyszerűen csak szó nélkül kellett volna hagynom duzzogni, de a mondanivalóm kikívánkozott belőlem és egyébként sem hiszem, hogy annyival lezártnak minősítette volna ezt a témát.
- Azt látom, de engem ez a legkevésbé sem kell, hogy érdekeljen és hidd el, nem is akarod. - Van egy olyan érzésem, hogy lassan, de annál biztosabban kezdünk átlépni egy bizonyos határt, legalábbis a célozgatásai kezdenek kicsúszni a tisztességes kategóriából. Nekem pedig a legkevésbé van most szükségem minderre.
- Rachel... Őszintén? Nem, nem mondhatnám. Jobb volt nélküled. - Egy pillanat erejéig azt hittem leesett az állam, de szerencsére kiderült, hogy mégsem, én pedig gyorsan összekapartam magam ű bármilyen értetlenül állok is most a dolgok előtt. Tudnom kellett volna... talán tudtam is, csupán önmagamat próbáltam meg becsapni a tagadással, de most már egyértelmű... Még csak gondolni sem akartam erre. Előtte soha senki sem volt rám ilyen hatással és ez megrémít, hiszen tönkretett, körülöttem minden romba dőlt. Most mégis mit akar? Élvezni a munkája gyümölcsét? Tény, hogy könnyebb volt nélküle, könnyebb volt, hogy semmit sem tudtam róla. Így csak csendesen, magamban tudtam tépelődni, de most itt áll előttem és tudom, hogy minden megfog változni.
- Maradjunk annyiban, hogy nem rajtad. - Egy percig talán tényleg komolyan elhittem, annak elteltével pedig csak próbáltam nem tudomást venni a lehetőségekről és a jelennél maradtam. A döbbenetet ugyan nem tudom palástolni az arcomon, de minden mást igen. Menni fog. Muszáj!
- Minek jöttél? Látni akartad mire vitted? A kis hazugságodra ráment a házasságom. Wendy elválik tőlem. Én pedig addig nem tudtam emelt fővel járni, amíg nem ejtették a vádakat. Röviden ennyi. Remélem nem vagy túl csalódott. Lenne még valami, amit elakarsz venni tőlem? De előre jelezném a szavad hitelét veszítette azon a napom. - Bővebben kifejtve talán jobb is, hogy így alakult. Így még az elején kiderült, hogy talán mégsem működünk házaspárként, arról nem is beszélve, hogy először nem nekem hitt, mikor szikla szilárdan azt állítottam, hogy egy újjal sem nyúltam ahhoz  lányhoz. Nők... Ráadásként engem ért még az a megtiszteltetés is, hogy segíthetek elköltözni Wendynek tőlem, de addig is kerülgethetem a leragasztott dobozokat, na meg persze egymást is, mert együtt lenni az nagyon kínos. Még ha próbálunk is felnőttek módjára viselkedni, akkor sem tagadhatjuk le egymás előtt, hogy kudarcot vallottunk és pokoli érzés beismerni, hogy az együtt töltött idő is csak talán hiba volt, nem több.
- Szóval, bízom benne, hogy elégedett vagy, legalábbis ezt kellene gondolnom. De abból ítélve, hogy újból megkerestél mégis arra kell következtetnem, hogy ez nincs így. Mit akarhatsz még? - Szeretnék távolságot tartani és ez most sikerülni is fog. Jó lenne ebbe nem belebonyolódni újra. Nem akartam túlságosan sokáig a szemébe nézni, mert akkor tudom, hogy elveszek és most a legkevésbé vágyom a feltörő emlékeimre.





Vissza az elejére Go down
I am a Killer
Rachel Hopewaley

Rachel Hopewaley
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Jan. 12.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptySzer. Jan. 29, 2014 9:41 am






- Nem szeretem ismételni magam- forgatom meg a szemem, mert Chloe ide vagy oda, ez rám is igaz. Tartom magam annyira kreatívnak, hogy sose tegyem kétszer ugyanazt. Leszámítva persze bizonyos eseteket, mint ezt. Rick esetében többször is elkövetném ugyanazt a hibát újra és újra, ha tudnám, egyszer majd Happy End lesz a vége. Jelenleg csak reménykedhetek benne, amit még akkor se mutatnék ki, ha kényszerítenének..... bár azt meg ki merné megtenni.
- Oh, újonnan már belelátsz az emberek agyába? Honnan veszed, hogy nem akarom?- értetlenül nézek rá, hisz én mindent akarok, ami ő. Többek közt ez sem változott az évek folyamán. Hiába fordultak meg az ágyamban....jó párszor, valahogy sose volt az igazi, mindig hiányzott az, amit ő tudott belőlem kiváltani egyetlen érintésével, pedig annak az alkalomnak még csak a közelébe se kerültünk. Már hogy tehettük volna, hisz még most is nagy a kor különbség. A különbség csak annyi, hogy elmúltam tizenhat.
- Ezt csak most látod így. De már tudod, hogy itt vagyok a közelben.... ezek után is úgy gondolod, hogy jobb lesz?- mosolyodok el gúnyosan, és mielőtt eltávolodnék, belepuszilok a nyakába. Mert már feszíthetem a húrt, mert már semmi sem számít, mai a múltban történt, nekem nem. És vagyok annyira egoista, hogy a vele történtekkel ne törődjek. Ugyan már... gyerek voltam... viszont ésszel már akkor is rendelkeztem, mint az látszik.
- Mondogasd még párszor, és talán el is hiszed- kacsintok rá a vállam felett, majd tekintetem megint a panorámának szentelem. Ostoba, naiv diákok.... képesek az egész várost bejárni, csak azért, hogy rájöjjenek, ki ritkítja a népet. Arra viszont senki nem gondol, hogy az egyik ilyen illető, épp a négy fal között tartózkodik. Muszáj megcsóválnom a fejem, mert ez az egész.... annyira egyszerű. Már előre várom, mit fog reagálni az illető, akinek a szekrényébe rejtettük a kis ajándékunk.... Belegondolva... mellékelhettem volna egy pszichológus számát is, mert egy szétvagdalt angoltanár látványán nem lehet annyira könnyen túllépni, főleg az edzetlen lelkületű szülők pici lányának. Undorodom ezektől, nem hiába orientálódok csak rájuk... némi kitérővel, hogy ne legyen annyira kiszámítható az egész.
- Tudtam, hogy nem fognak elítélni... épp ezért.... nekem csak ki kellett jutnom abból a förmedvényből, és igen, téged használtalak fel, de nem lovagolhatsz ezen örökké, Rick. A múlt azért van, hogy felejtsünk- elszakítva a tekintetem, fordulok a tanárral szembe. Tudom, a háta közepére se kíván jelenleg, de azt is, hogy fog még könyörögni azért, hogy a közelében legyek. Volt időm kiismerni a férfi nemet... semmi újdonságot nem mutattak.
- És az, hogy Wendy elválik tőled, nem az én hibám, és a tied se. Ha annyira szeretett volna, mint ahogy azt mondta, vagy épp te azt hitted. Kitartott volna melletted- lépek újfent oda hozzá, majd a zakója gombjaival kezdek el babrálni, mintha csak a világ legtermészetesebb dolga lenne.
- De a helyzet az.... ő nem való hozzád, túl jó vagy számára, és sose tudta volna megadni azt, amire vágysz. Lehet, hogy most nem így látod, de hidd el nekem, számodra csak felüdülés ez a válás. És így legalább lesz hely azok számára is melletted, akik tényleg csak arra vágynak. Csak rád... - nézek egyenesen a szemébe, talán kissé megtörve. Igen, ugyanaz a tekintet ez, amit a gyermek énem szemeiben láthatott, nap mint nap.


Vissza az elejére Go down
I am a Teacher
Richard O'Connell

Richard O'Connell
Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Jan. 14.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptySzer. Jan. 29, 2014 2:02 pm


- Nem, nyilvánvalóan nem. Mert akkor azt is látnom kellett volna előre, ahogy fokozatosan romba döntöd a gondosan felépített kártyaváramat. De nem is ez a lényeg. Megtetted. Tudom, a magyarázat sem változtat semmin, de mégis a mai napig sem tudok rájönni, hogy mivel érdemeltem ki, hogy ezt tedd velem. Én sosem ártottam neked. Nem bántottalak. Te is tudod... - Kár is lenne tagadni. De eddig sem tettem és most sem várok el tőle semmit. Attól a naptól kezdve, hogy gondolkodás nélkül megpróbált bemocskolni engem, az életemet és meghazudtolt mindenki más előtt nekünk nincs miről beszélnünk. Sőt, egyáltalán nincs olyan, hogy mi. Soha nem is volt és soha nem is lesz. A pokolba az egésszel. Én tehetek róla. Fogalmam sincs, megláttam benne valamit. Valamit, amivel azonnal megfogott és onnantól fogva nekem végem volt. Hagytam, hogy közelebb kerüljön hozzám, még ha helytelenítettem is. Akkor nem tudtam ellökni magamtól, mert úgy éreztem vele együtt egy részem is elveszne.
- Nem hiszem, hogy a te jelenlétedben tudna bármi jó is történni. Egyáltalán nem is értem mi keresnivalód van itt... - Azt hiszem a válóperünk kezdte után közvetlenül ez az első legrosszabb dolog, ami csak történhetett velem. Komolyan, szinte bármit könnyebben eltudnék viselni, minthogy újra az életembe vesse magát. Nem történhet meg ismét. Egy mérges kígyót dédelgettem a keblemen. Várható volt, hogy előbb-utóbb belém mar. De erre, hogy egy napon visszajön nem voltam felkészülve.
- Csak menj el! Nem akarlak látni. Nem akarlak meghallgatni. Sőt, még az emléked is szeretném kitépni a helyéről, csak nem lehet. Nem megy...  - Mégis csak sikerül neki olyan dolgokat előcsalogatnia belőlem, amiket hosszú ideje próbálok jó mélyre elásni az emlékével együtt. Valóban nem tudom kitépni az emlékét, mert azzal még nagyobb fájdalmat okoznék magamnak. De jelen pillanatban az érintésén jobban semmi sem képes kínozni.
- Te is csak a múltam része vagy. - Tettem hozzá könnyedén, mintha ez tényleg ennyire egyszerű lenne, de nem az. Miért nem hagyja, hogy elfelejtsem? Az életem része volt bizonyos szinten. Mindig számíthatott rám. Nem hagytam magára, ha arra kért. Saját maga égetett fel minden hidat, ami hozzám vezetett. Most pedig hiába tanult meg úszni, ha egyszer senki sem vár rá a túl parton.
- Én viszont szerettem, bár ez neked biztosan semmit sem jelent. De számmora minden volt. - Ahogy ismét közelebb lépett hozzám a hangom is elhalkult, de ilyen közelségből is tökéletesen hallhatja minden egyes szavamat, akkor is ha suttogva ejtem ki őket. Megrémít a közelsége, a késztetés, amit érzek. Amit sosem fogok megengedni magamnak. Mi fájhat jobban? A csalódás vagy ami ennek ellenére sem akar elmúlni?
- Ne csináld ezt! Ennek a történetnek nincs folytatása. Én nem tudom megbocsájtani, amit tettél. Nem tudok megbízni benned, egyetlen szavadat sem tudom elhinni. Tudod miért? Mert te képtelen vagy másokra is gondolni. Egy önző kis ribanc vagy, nem több. Bánom azt a napot, amikor engedtem, hogy ez a tekintet hatást gyakoroljon rám. Óriási hiba volt. - A kezéért nyúltam, de csak hogy végre levegye rólam, én pedig távolabb tudjak lépni tőle. Sajnálatos módon ez a tekintet már nem elég. Már régen nem azt látom benne, amit akarok, hanem valami egészen mást. Ideje lenne őszintének lenni és felhagyni ezzel a gyerekes játszadozással. Ő viszont soha nem volt hozzám őszinte. Én ennél többet érdemlek!





Vissza az elejére Go down
I am a Killer
Rachel Hopewaley

Rachel Hopewaley
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Jan. 12.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 4:45 pm






- Nem bántottál? Komolyan.... nevetnem kell- gúnyosan tekintek rá. még hogy nem bántott, azóta mióta a felesége bent volt nála, mást se tett. Egyszerűen megszüntetett mindent, épp mint aki, most ébredt volna fel valami zombi állapotból. És igen, ez veszettül fájt, de ez már a múlt, és én képes voltam túllépni rajta, neki se ártana.
- Ne legyél ennyire pesszimista Rick... nem áll jól neked- biggyesztem le az ajkam, mintha csak fájnának a szavai. Biztos így is lenne, ha nem tudnám, csak most látja így, mert bizony ő maga is rá fog jönni, hogy az élete nélkülem nem volt ugyanaz. Mindig volt valami lyuk, amit csak én tudok betölteni. Most csak dühös, ami érthető is, de ez változni fog. Így kell lennie.
- Nem megy, mert nem akarod. Most csak felindulásból beszélsz így, dühből... de te is annyira tudod, mint én, hogy az, ami volt - bármi is legyen- nem fog elmúlni, és tehetsz ellene bármit.... az üresség, mait annak hiánya okoz, az én hiányom, ott lesz- cirógatom meg a tarkóját, lágyan ejtve ki a szavakat, olyan pontossággal, mintha én magam is tudnám, miről van szó. Persze hogy tudom, hisz én se érzek mást, csak nekem van úgymond mellékcselekvésem, ami elvonja erről a figyelmem.
- Nem kell, hogy az is maradjak- suttogom centikre az ajkaitól, mégse csökkentem a távolságot, inkább hátrálok, persze a nyakát nem engedem el, hisz tudom, vagyis sejtem... mennyire nehéz ez neki. Bár most a világért se akarnék fájdalmat okozni neki, nem tudom teljesen levedleni azt, akivé váltam. Aki szinte már sportot űz mások kínzásából, és egyáltalán nem érdekli, kicsoda az illető.
- Lehet, akkor azt hitted, de mint látszik..... még most is jobban fáj az, amit én tettem, mint az, hogy a feleséged már nincs veled.... Biztos, hogy annyira szeretted, mint amennyire állítod?- a kérdés jogos, mert azt már jó párszor a fejemhez vágta, mennyire tönkretettem, viszont Wendyről eléggé szűk szavú, amit, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem is bánok.
- Őszinte? Minden létező módot megragadtam, hogy kimutassam, mit érzek, de te észre se vetted, vagy, ha mégis nem érdekelt. És még én voltam önző? Jó legyen, őszinteséget akarsz? Szerettelek..... Rick...... ezért tettem, mindent- tekintetembe gyűlölet költözik, mert épp ezért, gyűlölöm is az előttem állót, hisz soha nem akartam tudni, milyen az.
- Ha azt hiszed, egyedül szenvedtél baromi nagyot tévedsz. Én naponta néztem végig, hogy a feleségeddel enyelgesz, aztán meg tűrtem, ahogy szép lassan átnézel rajtam... viszont elfogyott a türelmem- ha már egyszer színt vallok, tegyem meg tisztességesen. Összefonva a kezem a mellkasom előtt, felvont szemöldökkel, de rideg tekintettel meredek rá. Ő akart őszinteséget, hát tessék.


Vissza az elejére Go down
I am a Teacher
Richard O'Connell

Richard O'Connell
Hozzászólások száma : 11
Join date : 2014. Jan. 14.

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 6:55 pm


- Nem! Én téged sosem bántottalak! Ellenkezőleg, törődtem veled. - Csak azt tudnám miért fáj ez még mindig ennyire? Mindeddig azt hittem ura vagyok a helyzetnek, de kezd egyre elviselhetetlenebbé válni. Bármi is ez belülről kínoz és most még jobban. Eddig nem akartam beismerni, de ezt már nem bírom... Az életem darabjaira hullik és semmit sem tehetek ellene. Csak annyit, hogy eltűröm, de még meddig? Csalódtam és dühös vagyok és rettenetesen fáj az űr, amit maga után hagyott, de még csak hibáztatni sem tudom igazán.
- Mond, miért csinálod ezt? Miért kellett most felbukkannod? - Úgy érzem valahányszor a szemebe néz nem tudok hazudni, mert minél jobban próbálom leplezni, amit valójában érzek - a csalódottságot, a dühöt, a fájdalmat - annál nyilvánvalóbb. A hiánya... Mit tesz velem? Felperzsel legbelül. Az érintése? Megőrjít. Akarom, de képtelen vagyok leállítani. Ehhez nem vagyok elég erős. A késztetés erősebb és fogalmam sincs meddig bírom még elnyomni magamban, de óriási hiba lenne most engedni, hogy ezek a szikrák lángra lobbanjanak. Nem szabad!
- Csak ne kínozz tovább! - Kezeimet lassan felvezettem a karjára, hogy finoman megfogjam az övét majd mindkettőt szinte a mellkasomhoz szorítottam ás el sem engedtem. Egy részem üvölt legbelül, hogy ezt nem akarhatom, de mégis...
- Rachel, el kell engedned. - Suttogtam alig hallhatóan, arról nem is beszélve, hogy milyen közel vannak hozzám az ajkai. Előbb talán nekem kellene elengednem, amit nagy nehezen meg is tettem az utolsó pillanatokban. Félő, hogy egy másodperccel később már nem tudtam volna abbahagyni. De ezt be kell fejeznünk. Itt és most!
- Mindent... Hát persze... Szerettél. Annyira mégsem szerettél, hogy tiszteletben tartsd a döntéseimet. Annyira mégsem szerettél, hogy megbízz bennem és elmond, amit érzel. Valóban, nem hazudtál, de igazat sem mondtál. - Érzem, ahogy elszorul a torkom, elszorul a mellkasom. Fáj, amit tett. Gyűlölet van a szemében. Én nem gyűlölöm. Mélységesen csalódtam, mégsem tudom gyűlölni. Én csak semmit sem akarok érezni, az ürességet sem. Felejteni szeretnék. Már nem vagyok önmagam. Régebben nem voltak megválaszolatlan kérdéseim, akkor még mindent a kezembe tudtam tartani. Én irányítottam. Majd megtörtént, hogy engedtem a szívem irányítson és minden elveszett. Elvesztem.
- Most tudni akarod én mit érzek? A legfájóbb pontomon martál meg és kitéptél belőlem egy darabot. Igazad van. Nem fog elmúlni, hanem szépen lassan felemészt. Te pedig végignézheted a művedet. - Ez lett belőlem. Megtörtem és az az egy bizonyos darab sosem lesz meg, ami nem hagyja, hogy ismét az legyek, aki régen voltam.
- Igen, a feleségemmel. Őt akartad bántani vagy engem? Így álltál bosszút? Azt akartad, hogy szenvedjek? Hát essék... Megkaptad. Szenvedek. Megvagy elégedve azzal, amit látsz? Remélem megérte mindent bemocskolni magad körül. - Erőt vettem magamon, ami abból is látszik, hogy felemeltem a hangom vele szemben. Még mindig nem fogom fel, hogy azt mondta szeretett. De mégis miféle szerelem az, amelyik tönkreteszi a másikat? Könyörgöm, csak tizenöt éves volt. Mit kellett volna tennem? Azt már tudom, hogy mit nem...  





Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

Rach & Rick -- irodalom terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rach & Rick -- irodalom terem   Rach & Rick -- irodalom terem Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rach & Rick -- irodalom terem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Los Angeles Academy :: Akadémia :: Tantermek-