KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Bridgit E. Horst EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Bridgit E. Horst EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Bridgit E. Horst EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Bridgit E. Horst EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Bridgit E. Horst EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Bridgit E. Horst EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Bridgit E. Horst EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Bridgit E. Horst EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Bridgit E. Horst EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Bridgit E. Horst

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Member
Bridgit Horst

Bridgit Horst
Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Los Angeles

Bridgit E. Horst Empty
TémanyitásTárgy: Bridgit E. Horst   Bridgit E. Horst EmptyVas. Jan. 05, 2014 4:45 pm



Bridgit E. Horst

Ha leszáll az éj leple, ne hagyd el az iskola falait!




She is a cool girl!



Név: Bridgit Elizabeth Horst
Becenevek: Bridgit, Bridg, Bri, az Elizabeth-et nem nagyon használja, de ebből kifolyólag Elizabeth, Lizabeth, Liza, vagy nagyon ritka az Eli beceneve!
Születési hely & idő: Los Angeles & 1997. 01. 13.
Kor: 18-19
Csoport: Diák/ menők
Play By: Gage Golightly

Jelleme...


 
Egy magabiztos és erős lány. Fél a haláltól, de óvakodik az élettől. Menő lány, sokszor tanítja a kisebbeket, amikor összekapnak, verekednek Bri mindig ott van, hogy szétválassza őket, mint mókust a makktól. Szenvedélyes, és remekül csókol. A fiúkat teljes mértékig tiszteli. Abszolút nem kinézet alapján ítél, és válasz maga mellé egy fiút. Ha az adott fiú eltávolodik tőle akkor igyekszik, hogy ne legyen szakítás, ha még is az lesz, akkor tisztességesen megsiratja a srácot, és legalább 1 évig nem adja senkinek a szívét. Öltözködési stílusa nagyon nőies, azonban vagány is. Szereti a tűsarkakat, egyaránt a telített és a sima tűsarkú cipőket magára veszi. Egy szabálya van, csak fekete! ez annyit mond, hogy cipőből abszolút csak a feketét veszi meg, és veszi fel. Szereti az olyan fölsőket, amelyek nem igazán takarják a kebleit. Szereti a csinos bőrre feszülő nadrágokat. Soha nem öltözködik papagáj módjára, a színek a ruháin mindig passzolnak egymáshoz. Szereti ha középpontban lehet, ezért gyakran jár művészet tagozatra, de ezt nem nagyon kiálltja ki. Nem az a felvágós diák, de szeret kitűnni a többi lány közül, néha kicsit ribancosan néz ki, de ezt nem ajánlatos megjegyezni neki, hiszen aki utoljára megtette a kórházban végezte. Nem komoly, csak mély karmolások az arcon, ez egy igazi vadmacska!
 



 
Múlta egy része...


 
Kicsiny gyermekként mindig csak a bátyuskáját figyelte, hogyan megy ki, s be a bejárati ajtón. Figyelte ahogyan felcseperedik, akkor még nem értette mi az az iskola, a felnőtté válás, de főképpen mi az a gyilkosság, és ki a gyilkos. Ezek kavarogtak kicsiny kis fejecskéjében, ahogyan a férfiúvá vált bátyusát figyelte. Egyszer eljött az a nap, mikor ő is igazi hölgy lett. Mikor szülei beíratták a "High School of Misteries and Dreams" néven nyugvó középiskolába. Mikor megpillantotta a hatalmas épület falait, csak egyre gondolt, megérem én az Egyetemet is. Ám ebben az iskolában ez nehezebbnek tűnt, mint ő azt remélni merte. 1-2 éve tanult ebben az iskolában, mikor diákok kezdtek eltűnni, és a tanárok öngyilkos merényleteket folytattak. Gyilkos jár a Gimnáziumban! Hallatszott az utolsó padban is. Bri az utolsó padban ült egy nagyon jó barátnőjével Helena-val. De nem Helena volt az egyetlen akit Bri úgy gondjai alá vett, és védte, ilyen volt a kedves pom-pon lány, Chloe, és a hozzá hasonlóan menő Christopher. Bri ekkor tette idézetét amit örökké tart, "Ha leszáll az éj leple, ne hagyd el az iskola falait!". Most már nincs más kívánsága, csak, hogy ne ő legyen a következő a gyilkos listáján. De mindezek között igyekszik, hogy barátait megtartsa és új emlékekre tegyen szert. De kitudja mit hoz még a jövő Bri számára, megakarod ismerni ezt a klassz csajszit? Akkor ne habozz, nem olyan rejtélyes, nem fellelhetetlen, csak óvatos! De itt még nem fejezném be naplója olvasását, te hát folytatom is. Kicsit előre is szaladtam. Időközben, mikor Bri elhagyta az iskolát gyakran hazatért, hogy lássa kicsit szüleit, de bátyja soha nem volt otthon, mindig akadt valami dolga. Bri 10 évesen ismerte meg legjobb barátnőjét és bajtársát Helena-t, a lány egy fél évvel fiatalabb Bri-nél. Helena mindig kiállt mellette. Egyik évben még az Általánosban volt egy Garcia, Liza-nak hívták. Ez az amiatt Bri nem használja az Elizabeth nevet. Liza mindig piszkálta Bri-t mivel Isten megáldotta a lányt, méghozzá olyannal, ami egy 10-12 éves lánynál szokatlan, nagy mellei miatt Liza mindig csúfolta Bri-t, olyan napok is voltak, hogy hajba kaptak, éppen ezért Bri nem kerülhetett a legjobb tanulók közé, mivel Liza miatt sokszor járt az igazgatónál. De ennek vége, és a múltját félre dobta, és örül, hogy barátja Helena mindig vele van. Jelenleg is sokat foglalkozik Bri a kinézetével, de ezúttal azért mert egy fiú van a láthatáron, aki nagyon bejön Bri-nek, és Helena támogatja Bri-t és segít neki jó tanácsokkal. Ezzel nagyjából kiolvastam Bridgit naplóját, remélem érdekesen olvastam!
 
Vissza az elejére Go down
Vendég


Vendég

Bridgit E. Horst Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bridgit E. Horst   Bridgit E. Horst EmptyKedd Jan. 07, 2014 8:55 pm

Wow! Imadtam a lapodat, fokepp hogy beleirtal, es a kedves Christ is akinek nem adom meg magamat egy konnyen :-D
Imadtam hogy naploba volt irva a lapod, imadtam :-) el vagy fogadva!

UI: bocsi, tabrol vagyok ezert irtam ekezet nelkul es kod nelkul.
Vissza az elejére Go down
 

Bridgit E. Horst

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Horst műhely ^^ Bri alkotásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Egyéb :: Archívum :: Törölt karakterek lapjai-