KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Kendall Styles ˇˇ soon EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Kendall Styles ˇˇ soon EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Kendall Styles ˇˇ soon EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Kendall Styles ˇˇ soon EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Kendall Styles ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Kendall Styles ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Kendall Styles ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Kendall Styles ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Kendall Styles ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Kendall Styles ˇˇ soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég


Vendég

Kendall Styles ˇˇ soon Empty
TémanyitásTárgy: Kendall Styles ˇˇ soon   Kendall Styles ˇˇ soon EmptySzomb. Jan. 25, 2014 6:13 pm



Kendall Styles

Beautiful girl, beautiful life!





Adatok



Név: Kendall Styles
Becenevek: Kendall, Kenny, Kendy
Születési hely & idő: Hollywood ˇˇ 1995. Febuár 13.
Kor: 18
Csoport: Média
Play By: Willa Holland

Jellemem...


 
Jellemem... Mondhatni két egyéniségem van. Régen, még anno az általános iskolás éveimet koptatva egy kedves személyiségű voltam, segítőkész. Segítettem mindenkinek aki csak rászorult, mindenki számíthatott rám. Aztán jött a középiskola. Jöttek a fiúk, szerelmek, és az egy éjszakás kalandok. Ezek változtattak meg. Annyi fiú törte össze a szívemet, annyi srác hitette el velem azt, hogy csak én kellek nekik, lefektettek aztán pár napra rá dobtak... Hát ez irányított olyan irányba, hogy ilyenné váltam, amilyen most vagyok.
Gyönyörű szép hosszú barna hajam van amit általában kiengedve szoktam hordani, csak néha-néha fogom össze rakoncátlan tincseimet. Öltözködésem mindig követi az éppen aktuális divatot. Kiegészítőknek mindig egy pár darab nyakláncot, karkötőt választok. Illetve mindig nálam van az okos telefonom, és néha napján a laptopom is, hiszen rovatíró vagyok.
 



 
Múltam egy része...


 
középiskolás évek...

Sikeresen felvételiztem L.A. egyik elit iskolájába, aminek nagyon örültem mert mindig is imádtam az elit dolgokat. Az pedig, hogy elit suli nem izgatott, hisz a szüleim dúsgazdagok mindig adtak nekem pénzt, így kitudtam mindig fizetni az aktuális tandíjat.

Mindig is népszerű voltam a suliban, minden pasit megkaphattam akit akartam, és ezt ki is élveztem, viszont nem voltam olyan típus aki mindig csak szexet akart. Inkább komolyabb kapcsolatokba szeretek belemenni, és hanyagolom a nőfaló pasikat. Hát... Majdnem mindegyiket... Még 10-es voltam mikor "össze barátkoztam" Thony-val, lefeküdtünk 1-2x, nah jó kit ártatok? Sokszor lefeküdtünk, megegyeztünk, hogy nincs köztünk semmi komoly, bárkivel randizhatunk, és azt, hogy nekünk vannak néha napján ilyen kalandjaink azt titokban tartjuk! Én ebbe bele is mentem, mert élveztem a társaságát. Minden veszélyes helyen csináltuk már amit csak az ember eltud képzelni. Thony-ban az a jó, hogy bevállalós és sokáig tudja feszegetni a határokat. 1 évig csináltuk ezt az egészet aztán magam sem tudom hogyan, de beleszerettem... Vagy is.... Nem mondható igazi szerelemnek, barátság extrákkal, csak nálam kicsit több, de mindegy. Ő nem tud róla és ez így van rendjén. Ha megtudná akkor tutira elveszíteném és azt nem akarok, mert egyben jó barátom is, a srácok közül talán vele ápolom a legjobb viszonyt.
Közben a suliban történtek az egyre rejtélyesebb gyilkosságok amikről senki sem tudott a diákok körében csak az akinek voltak belsős emberei. - nem sok ilyen van - Én pedig elhatároztam, hogy utána járok minden információnak és megírom az ebereknek. Beléptem a Média klubba. - itt gyártják a suli legolvasottabb lapját amiben több fajta rovat megtalálható - Nap mint nap írok a kis füzetembe majd minden héten megírom ezt a lapba is és hatalmas sikereket érek el. Mondjuk nem a siker miatt csinálom, de mindegy. És azt érzem, hogy minél több nyomot találok annál közelebb vagyok a gyilkoshoz. Akarom mondani a gyilkoshoz, és a bűntársaihoz. Azt, hogy mit fogok csinálni ha megtaláltam őket még nem tudom, de most az a legfontosabb, hogy minél több infót tudjak meg, és minél kevesebb diák, illetve tanár tűnjön el az iskolából.
 
Vissza az elejére Go down
I am an Admin & Cool
Anthony Montgomery

Anthony Montgomery
Hozzászólások száma : 187
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kendall Styles ˇˇ soon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Styles ˇˇ soon   Kendall Styles ˇˇ soon EmptyVas. Jan. 26, 2014 4:25 pm

Elfogadva!


Hát ööö.... Hűha :DEz igen. Végig mosolyogtam
az egész karilapodat. Ezek szerint tényleg jól
tudsz másokkal kapcsolatot kialakítani,
ha már az iskola ügyeletes nőfalójához is sikerült
közelebb kerülnöd, méghozzá nem is akárhogyan. De talán egyben óriási hiba is volt, hiszen így megint esélyt adtál valakinek, hogy fájdalmat okozzon neked. A titkok előbb-utóbb mind napvilágra kerülnek... Szóval, okosnak kell lenned és ügyesen átgondolni, hogy mit szeretnél illetve, hogy az mennyire és mennyit ér meg neked. A kis nyomozásodhoz pedig sok sikert kívánok és akkor irány is a játéktér. Jó szórakozást! Mi pedig még találkozunk! Very Happy
El vagy fogadva Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

Kendall Styles ˇˇ soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ms. Styles oktatásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Média-