KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Ms. Styles oktatásai EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Ms. Styles oktatásai EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Ms. Styles oktatásai EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Ms. Styles oktatásai EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Ms. Styles oktatásai EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Ms. Styles oktatásai EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Ms. Styles oktatásai EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Ms. Styles oktatásai EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Ms. Styles oktatásai EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Ms. Styles oktatásai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég


Vendég

Ms. Styles oktatásai Empty
TémanyitásTárgy: Ms. Styles oktatásai   Ms. Styles oktatásai EmptyVas. Jan. 26, 2014 3:25 pm

***
Vissza az elejére Go down
Vendég


Vendég

Ms. Styles oktatásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Styles oktatásai   Ms. Styles oktatásai EmptyVas. Jan. 26, 2014 3:35 pm

Kedves Barbara!
Megbeszéltük nagy chatan, hogy segítek neked szóval itt vagyok. Smile
De nézzük is mik fognak téged itt várni: - Minden reagom végére oda fogom írni a véleményemet az adott reagod miatt.
- Minden észrevételemet próbált meg betartani, hisz könnyebb lesz úgy a lapod írása is, és hamarabb el leszel fogadva.
- Mivel én gyakorlok veled ezért csak is ÉN birálhaotm majd el a lapodat.!



Barbara & Kendall



Unalmamban úgy döntöttem, hogy elmegyek kicsit sétálni Malibu utcáin. Ma újra láttam Thonyt és egyszerűen nem tudtam, hogy mit kezdjek vele, úgy látszik Faye-val jól el van, én pedig nem akarok újra bekavarni neki ezért úgy döntöttem, hogy inkább kerülöm. Azt hiszem így jobb mind kettőnknek, nem? De!
Addig sétálgattam amíg betértem egy bárba. Olyasmi int minden normális felkapott bár, sok ember. - nah jó. most per pillanat nincsenek annyian, de azért van forgalom - Leültem a bárpulthoz majd kértem egy pohár kólát és kifizettem, hisz nem hiszem, hogy kérnék itt még valamit. Ott ültem a pultnál és kortyolgattam az italomból miközben az életemen agyaltam. Jó-jó, ez most kicsit hülyén hangozhatott, de ha az ember jól belegondol az én életembe, kicsit is megpróbálja megérteni a bajaimat akkor megérti azt is, hogy miért vagyok kikészülve. Lehet, hogy túl kéne lépnem rajta, hisz csak egy srác aki csak egy csajként tekint rám akivel bármikor lefeküdhet, és ne tud arról, hogy nekem ő többet jelent... És én hülye félek neki ezt elmondani, pedig tudom, hogy az lenne a helyes, hisz anyám is mindig azt mondta, hogy ha érzek egy srác iránt valamit akkor azt mondja el neki, hisz amíg ne mondom el neki addig a válasz mindig "nem" lesz... Igen ám, de én félek a visszautasítástól...


Szószám.: ### Játék címe.: ### Játék hangulata.: ###

Message.: Nagyon várom ide az első reagodat. Smile

Vissza az elejére Go down
I am a Member
Barbara Lew

Barbara Lew
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Jan. 25.

Ms. Styles oktatásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Styles oktatásai   Ms. Styles oktatásai EmptyVas. Jan. 26, 2014 3:58 pm

Egy parti bárba ültem be, hogy elfogyasszak egy pohár frissítőt, mert nagyon megszomjaztam a parton tett sétám alatt. Amikor leszálltunk a repülővel még azt hittem, hogy könnyedén lejuthatok majd a tengerhez, de most kiderült, hogy a legtöbb part a villákhoz tartozik és vagy fél órát kellett sétálnom a következő nyílvános szakaszig. Egy jó nagy pohár limonádét kértem, aztán a táskámat az egyik bárszéken hagyva elmentem a mosdóba. Mire visszatértem Kendall már a kóláját szürcsölte és az én limonádém is ott volt a pulton. A táskám viszont eltűnt a bárszékről, nyilalt belém a felismerés!
- Jajj!
Sietve a bárpulthoz mentem és megnéztem a többi széken és még a székek alatt is, de sehol sem volt. És még nem is fizettem ki az italom, mit fognak szólni érte? Majd itt mosogathatok éjfélig, hisz az itteni helyek nem éppen olcsók.
- Nem látták a táskámat? Benne volt mindenem!
Kérdeztem kicsit hisztisen a pultostól aztán Kendall felé fordultam.
- Te se láttad? Egy kék kistáska volt!
Vissza az elejére Go down
Vendég


Vendég

Ms. Styles oktatásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Styles oktatásai   Ms. Styles oktatásai EmptyVas. Jan. 26, 2014 7:09 pm


Barbara & Kendall



Szép nyugodtan iszom a kólámat mikor egyszer csak meghallok valami hangot és a táskáját keresi. Tőlem is megkérdezi, hogy nem láttam e?!
- Öhm... Ne haragudj, de nem láttam. Nem vitted be magaddal a mosdóba? - tettem fel neki a kérdésemet. Nem nagyon szoktam hozzá, hogy ennyire aggódó emberrel találkozzak. Mondjuk ha az én táskám tűnne el akkor én is kiakadnék. Főleg, hogy benne van az összes rovatom vázlata, illetve az információim is amiket a gyilkosról és társairól gyűjtöttem össze, és fuh... Nem tudom mit tennék ha rossz kézbe kerülnének...
Ilyen, és ehhez hasonló gondolatok jártak a fejemben mikor fel álltam a székemről és körbe néztem, hisz valamennyire még a mai napig segítőkész vagyok, úgy hogy segítek megkeresni ennek a lánynak a táskáját.
- Gondold végig, hogy miután bejöttél hova raktad le?! - mondtam neki ésszerűen hisz ha végig gondol mindent akkor elvileg eszébe kéne jutnia, hogy hova rakta a táskáját.


Szószám.: ### Játék címe.: ### Játék hangulata.: ###

Message.: - ahhoz képest, hogy most először írtad nekem ezt a reagod egész jó lett Smile
- viszont nem tudtam, hogy a karakterek ismerik egymást, esetleg írhatnál arról, hogy honnan ismerik egymást, stb?!
Jöhet a következő reag! Smile

Vissza az elejére Go down
I am a Member
Barbara Lew

Barbara Lew
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Jan. 25.

Ms. Styles oktatásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Styles oktatásai   Ms. Styles oktatásai EmptyVas. Jan. 26, 2014 8:23 pm

A lány kérdésére csak megrázom a fejem. Sajnos nem vittem magammal, ha nálam lett volna a mosdóban, akkor ki is hoztam volna magammal és nem lennék megint ilyen nagy bajban. Mindig velem történnek meg az ilyen szörnyűségek!
- Nem, mert már nagyon… siettem.
Egy kicsit elpirulok, mert majdnem azt mondtam, hogy már nagyon kellett. Az még cikibb lett volna!
- Hát leraktam erre a székre, most pedig már nincsen rajta. Pedig olyan szép volt! Jajj, ugye nem lehet, hogy valaki magával vitte?
Kérdezem Kendalltól miközben még egyszer átvizsgálom a pult környékét. Sehol egy kék táska.
- Biztosan megtetszett valakinek és elvitte. Benne voltak az irataim, a kulcsom és a tárcám. És-és még egy csomó mindenem. A telóm is!
Amíg sorolom az asztalok környékét is végigjárom, majd mikor már kifogytam a szuszból lerogyok egy székre Kendall helyének közelében.
- Biztos ellopták!
Motyogom halkan magamnak.


Kendall írta:
- viszont nem tudtam, hogy a karakterek ismerik egymást, esetleg írhatnál arról, hogy honnan ismerik egymást, stb?!
(Én úgy vettem, hogy nem ismerjük még egymást. Máshogy írtam? :O )
Vissza az elejére Go down
Vendég


Vendég

Ms. Styles oktatásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Styles oktatásai   Ms. Styles oktatásai EmptySzomb. Feb. 08, 2014 5:33 pm


Barbara & Kendall



Elkezdtem én is gondosan keresgélni a velem szemben álló aggódó lány táskáját de sehol sem találtam. Ahogy láttam az aggódó lány arcát nagyon megesett rajta a szívem, annyira aggódott amiatt, hogy vajon hová tűnt a táskája, hogy tényleg elkezdtem segíteni neki. - pedig aki ismer az tudja, hogy nem vagyok túl segítőkész, csodálkoztam is magamon eléggé, de ez van. én is eléggé aggódnék ha eltűnne az a dolgom amibe mindent beleírok, amiben megtalálható az összes titkom -
Már ott tartottam, hogy hívom a zsarukat amikor is az egyik csapos srác szólt oda nekünk, hogy megtalálta a táskát, és oda hozta nekünk. Egyszerre könnyebültűnk meg. Jó oké, nekem nem volt annyira fontos, hogy előkerüljön, de ez van, aggódtam én is, hogy mi van ha ellopták?!
- Nah, látod, meg van a táskád. - mondtam neki barátságos mosollyal és újra leültem a bárszékre, megittam a maradék italomat és fizettem. Huh, ha most ilyen sok kalamajka van körülöttem akkor mi lesz még a későbbiekben?
- Amúgy Kendall Styles vagyok. - mutatkoztam be és a lányt figyeltem.


Szószám.: ### Játék címe.: ### Játék hangulata.: ###

Message.: - azért írtam azt hogy ismerik egymást mert leírtad azt, hogy Kendall. na ugye bár ha nem ismerik egymást akkor nem tudná a nevét nemde? Ezen kívül nem nagyon találtam rossz dolgokat, csak annyit, hogy a párbeszédet színezd ki, hogy jobban észre lehessen venni.

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

Ms. Styles oktatásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Styles oktatásai   Ms. Styles oktatásai Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ms. Styles oktatásai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kendall Styles ˇˇ soon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Egyéb :: Oktatósarok-