KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Chloe Hopewaley ˇˇ soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég


Vendég

Chloe Hopewaley ˇˇ soon Empty
TémanyitásTárgy: Chloe Hopewaley ˇˇ soon   Chloe Hopewaley ˇˇ soon EmptyKedd Dec. 31, 2013 12:29 pm



Chloe Hopewaley

Nem vagyok féltékeny, csak ami az enyém az az enyém!





Adatok



Név: Chloe Hopewaley
Becenevek:Chloe
Születési hely & idő: 1997. December 25. ;; New Orleans
Kor: 16.
Csoport: Pom-pom lány ;; CSK
Play By:Nina Dobrev

Jellemem...


 
Nah, kezdjünk is bele... Mondhatni hosszú, barna hajam van. Bal oldalt az egyik tincsem be van festve pink színűre, ami valljuk be nagyon jól áll nekem.     Divatosan szoktam öltözködni, imádom a csőnadrágokat, és a menő farmer dzsekiket, ha már itt tartunk másik favoritem a bőrdzsekik. A sminkek terén eléggé vissza húzódó típus vagyok, de azért akadnak olyan napok amikor füstös sminket szoktam csinálni magamnak.
Viszonylag kedves személyiségű vagyok, szeretek új embereket megismerni. De! De nem barátkozok lúzerekkel, ők jobb is ha elkerülnek mert még pokolibbá teszem a szánalmas kis életüket. Csak a menőkel, a többi pom-pom lánnyal, és persze a foci csapat tagjaival szoktam össze barátkozni, szóba állni. Persze nem vagyok egy önző, manipulatív ember, csak nem szeretném ha az emberek lerontanák az imidzsemet.  
 



 
Múltam egy része...


 
1997. December 25. New Orleans. Ekkor láttam nap világot. Gyönyörű nap volt, esett a hó, karácsony napja volt - a három napból az egyik - és a családomnak én voltam a meglepetés.
Kiskorom óta zenei nevelést kaptam, én még is a táncoláshoz vonzódtam jobban. Állandóan táncos videókat néztem és imádtam a pom-pom lányos videókat, filmeket.
Eljutottam az általános iskolába. Imádtam suliba járni, de csak is a haverok miatt. Volt hobbiból egy csapatunk, pom-pom lányos csapatunk, bekerültem oda és imádtam az egészet. Aztán mivel művészeti suliba jártam megtanultam már-már profin táncolni. És így ment ez egészen a ballagásunkig. Nem tudtam milyen suliba menjek tovább, maradjak a művészetinél, vagy esetleg keressek mást? De nem! Annyira szerettem azt amit csináltam, és tehetséges is voltam ezért jelentkeztem a Mysteries and dreams of high school-ba. Már az első nap meglepődtem az embereken, szinte csoportokba voltak bontva, menők, pom-pom lányok, stréberek, vagy ahogy itt az emberek hívják őket lúzerek, focisták és a tanárok. Persze, hogy a pom-pomosokhoz akartam tartozni. Sikeresen be is kerültem hozzájuk, sőt! Az igazgató úgy vélte, hogy megérdemelném, hogy Csapat Kapitány(CSK) legyek.
Így is telt el a 9. osztály. Aztán átléptünk a bűvös 10.-be. Nem sok új változás volt, csak annyi, hogy lett egy új osztálytársam. Valamilyen Chris-nek hívják. Azt hallottam róla, hogy nagy csajozós hírében áll, bár ahogy mostanában látom nem nagyon foglalkozik a csajokkal. De annál többet látom, hogy órákon és szünetekben engem figyel... Bármi is a hátsó szándéka, engem elfelejthet, mert 1) nem nagyon akarok szerelmet be engedni az életemben 2) csak a tanulásra, és az edzésekre akarok figyelni. habár, azt meg kell hagyni, hogy nem néz ki csúnyán, sőt...! De akkor is! Csak az iskola!
Ilyen gondolatok jártak a fejembe mikor mentem az iskola udvar felé edzésre, hisz CSK vagyok, és nem késhetek. Elég bajom van abból, hogy új koreográfiákat kell kitalálnom, akkor foglalkozzak a tanulással, meg egy kicsit pihenjek is, nem kell nekem még az is, hogy el késsek onnan amit imádok....
 


Vissza az elejére Go down
 

Chloe Hopewaley ˇˇ soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hiszel a véletlenekben? ❥ Chloe & Jason
» Rachel Hopewaley
»  Ms. Hopewaley alkotásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Pom-pomlányok-